Najdete mě i na mém druhém blogu tu. Nebo taky tady :).

Hilary Duff

9. května 2008 v 23:53 | WeuShka |  Celebrity & písně

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začala točit film Hearth of Summer.
Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

CO JEŠTĚ NEVÍTE O HILARY?

1)Třikrát se pokoušela získat řidičák
2)Má velkou slabost pro sladkosti.Dost často si stěžuje,že na ní je každé kilo vidět,přesto se většinou neubrání a zhřeší.Například čekání na rande si zkracuje v cukrárně.Nejraději si dopřává několik kopečků zmrzliny a dvojité kafe s pořádnou porcí čokoládové šlehačky.
3)Nejvíc utrácí za oblečení,boty a make-up.V obchodech tráví většinu svého volného času,ale nelituje toho.Kromě nakupování prý ráda plave a skáče na trampolíně
4)V dětství by pro ni bylo stašný mít za matku Courtney Love,protože se jí zdá totalně trapný,že Courtney Love bere drogy a že chodí lacině oblekaná.
5)Celý jméno Hilary je:HILARY ERHARD DUFF
6)Její přezdívky jsou:JUICY,HIL,HILLIE
7)Auto:Černý mercedes CLK 320
8)Oblíbený předmět:Matika a Dějepis
9)Oblíbený film:Všechny díly Ace Ventury
10)Oblíbené seriály:The Osbournes,7th Heaven
11)Oblíbená barva:Modrá,Červená,Žlutá
12)Oblíbení zpěváci/čky:Britney Spears,Christina Aguilera,Madonna,Eminem,P!nk,Justin Timberlake
13)Oblíbené skupiny:Aerosmith,Nsync,Good Charlotte
14)Oblíbené jídlo:pizza,těstoviny,cukroví,mexická kuchyně
15)Oblíbená pohádka:o Popelce

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hedwísek...twoe sbénko ♥♥♥ Hedwísek...twoe sbénko ♥♥♥ | Web | 29. května 2008 v 16:22 | Reagovat

j mno..hillary mam hodně ráda, hlavně ty její filmíky =)=)

2 BERTICE- tvoje milé SB :o*** BERTICE- tvoje milé SB :o*** | Web | 22. června 2008 v 20:13 | Reagovat

Zlatíčko Hillary :o******

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama